www.prodigi.cz//home page
» Značení textilu
» Reklamní předměty
» E-shop
» Zakázkový potisk
» Technologie
Reklamní agentura Brno
Prodigi a.s.
Bělohorská 153
BRNO 636 00

Provozovna
Borotín 43
okr.Blansko, 679 37

Tel. 733 616 126

prodigi@prodigi.cz

Značení textilu pro ústavy a zdravotnické zařízení

Pro domovy pro seniory, ústavy sociální péče, nemocnice, LDN a další...

Oděv a prádlo klientů

značení čísly je nepřípustné, osvědčilo se označení jmenovkou se jménem a příjmením, případně zkratkou (u malých dětí i symbolem nebo obrázkem). Vhodnou kombinací barvy písma, pozadí či orámování lze dosáhnout i odlišení dle jednotlivých skupin – dle pater, oddělení, budov apod. Lze využít celé škály barev a všech druhů písma, které nabízí PC, volitelná je i velikost a materiál. Dobré zkušenosti máme s polyesterovými tkaninami, které se nezabarvují při praní s barevnými oděvy a natištěný text je odolný i při teplotách při vyváření. Abychom předešli třepení na okrajích používáme obentlování pomocí tepelného nože.

Materiál je možno volit z široké nabídky:
  • pro našívání od saténu (vhodný na ponožky nebo kapesníky) po tkaniny se zátěrem nebo bez zátěru v různé struktuře a gramáži
  • nažehlovací jmenovky na sublitexu (s lesklým povrchem) k nažehlování na bavlnu a materiály, které není možno označit pomocí sublimace
  • subliflox (silnější materiál s povrchem připomínajícím semiš) k nažehlení na pevnější materiály
  • Fiberplus (semišový povrch) na materiály pružnější a poddajnější

Označení pracovních oděvů zaměstnanců

vizitky s fotografií, logem organizace, pracovním zařazením a jménem pracovníka s možností barevného rozlišení dle profese nebo pracoviště podle požadavku zadavatele. Vlastní návrh na velikost, formát, barevné provedení, druh a styl písma atd. V případě potřeby zajistíme i nafocení zaměstnanců přímo na pracovišti v předem dohodnutém termínu. Počet kusů jmenovek pro jednotlivé pracovníky není nijak omezen – od jednotek po vícekusové série, vzhled je možné dodatečně měnit (změna příjmení, dosažení titulu, změna oddělení nebo pracovního zařazení), průběžné doobjednávání s dodávkou do 5 pracovních dní. Jednoduchá aplikace – buď pomocí zažehlovacího lisu nebo běžné žehličky. Pro nažehlování nabízíme materiály SubliTex, SubliFlox a FiberPlus, pro zvlášť tepelně a mechanicky namáhané provozy s vyvářením je možno zvolit i našívací variantu.

Magnetické jmenovky na rozpisu služeb

každodenně aktualizované hliníkové štítky se jménem, funkcí, pracovním zařazením umožňují přehled o službách na jednotlivých odděleních, informují o přítomných na jednotlivých pracovištích, což oceňují zejména návštěvníci zařízení. Doplněná datem, dnem v týdnu a měsícem slouží i jako kalendář. Dle zkušeností z několikaletého využívání je tato pravidelně obměňovaná tabule služeb denně středem zájmu klientů – dokonce i těch, kteří jinak slovně nekomunikují.

Orientační a informační tabulky – v prostorách, které jsou vedeny jako požární unikové cesty je nepřípustné umisťovat jakékoliv hořlavé tabulky (i když se jedná např. o požární směrnice). Provádíme proto přetisk takovýchto předpisů na hliníkový plech, což po stránce požárních předpisů vyhovuje. Dále jsme schopni vyrobit jakékoliv informační tabulky dle požadavku.


Copyright © Prodigi a.s. / 2011 Vyrobil WEBdesign Znojman