www.prodigi.cz//home page
» Značení textilu
» Reklamní předměty
» E-shop
» Zakázkový potisk
» Technologie
Reklamní agentura Brno
Prodigi a.s.
Bělohorská 153
BRNO 636 00

Provozovna
Borotín 43
okr.Blansko, 679 37

Tel. 733 616 126

prodigi@prodigi.cz

Technologie

Tepelný lis RED

Tepelný lis RED
 • tepelný lis Red pro potisk plochých předmětů a hrnků
 • lis lze používat pro potisk textilu (trička, polštáře, ručníky, zástěry), plechu, plastů, podložek, atd., potisk hrnků
 • jednoduchá obsluha i nastavení časů, teplot a přítlaku
 • pracovní plocha 290 x 375 mm

Espon Stylus Pro 9600

Espon Stylus Pro 9600

Nová měřítka pro digitální barevný tisk na velké formáty (44"). Nově vyvinutá Epson technologie tiskové hlavy Micro PiezoTM a 7 barevná inkoustová technologie UltraChromeTM opět stanovuje měřítka v oblasti tisku velkoformátové grafiky.

Epson Stylus Pro 7600 (24") a Epson Stylus Pro 9600 (44") nabízí bezkonkurenční kvalitu výtisků s nejvyšším možným rozlišením 2880 dpi a nízkými provozními náklady zaručující vždy hospodárný tisk.


 • nová 7 barevná inkoustová technologie Epson UltraChromeTM
 • optimalizace černého inkoustu pro všechny požadavky na tisk
 • nový světle černý inkoust pro vynikající kvalitu fotografického tisku
 • nově vyvinutá technologie tiskové hlavy Micro PiezoTM s rozlišením 2880 dpi (na vhodná média)
 • vysoká kvalita tisku, nízké náklady za tisk
 • mnohostranné, flexibilní a jednoduché použití

MIMAKI JV-22 160

Sublimační tiskárna

Jedná se o sublimační tiskárnu s technologií proměnlivé velikosti tiskového bodu (Variable Dot System), která výrazně zvyšuje vizuální kvalitu tisku a přináší dokonalejší vykreslení barevných přechodů a vyšší škálu barevných odstínů. Maximální rozlišení tiskárny je 1440 x 1440 dpi. Tiskárnu používáme k potisku transferového papíru, ze kterého se potisk fixací přenáší na látku. U sublimačního tisku dochází k obarvení jednotlivých vláken tkaniny. Výsledný potisk je rychlý a snadný, levný, fotorealistický, mechanicky a vodě odolný a má zvýšenou UV stabilitu.

AZON TexPro • Tiskárna pro digitální inkoustový přímý tisk na textil

AZON TexPro

Azon TexPro je tiskárna na textil používající technologii digitálního přímého inkoustového tisku. Umí tisknout na světlý a tmavý textil - trika, mikiny, bundy, ručníky, jeansy, čepice, tašky nebo jiné textilie s jedinečnou přilnavostí inkoustu. Můžete tisknout překrásné plnobarevné tisky na jakékoliv materiály bez složité předtiskové přípravy grafiky již od jednoho kusu rychleji a levněji než na jiných tiskárnách, nebo jiných technologiích jako jsou: transferový tisk nebo sítotisk. Je velice snadné tiskárnu používat a investici tak brzo vrátit se ziskem. Jednou z hlavních předností, hned po kvalitě a rychlosti tisku, je její minimální náročnost na provozní údržbu a vyřešená technologie bílého inkoustu oproti jiným tiskárnám. Prostě a jednoduše funguje.

 • rychlost tisku
 • potisk bavlny, PES, hedvábí, jeans...
 • vysoká kvalita tisku, nízké náklady za tisk
 • sofistikované možnosti systému

Sublimační tisk

Sublimační tisk je aplikování sublimačního inkoustu na povrch předmětu použitím tepelného lisu při nastavení určité teploty, času a tlaku. Tato kombinace zapříčiní, že se inkoust z pevné formy přemění na plyn a umožní potisknout předmět trvalým, plnobarevným obrazem. Barvy proniknou povrchem a výsledkem je kvalitní dlouhotrvající potisk odolný proti poškrábání na rozdíl od jiných technik potisků, které tisknou pouze na povrch předmětu.

Sublimační tisk je vždy prováděn na polyester nebo povrchově upravené předměty. Vysokou teplotou se barvivo v tuhém stavu přemění na plyn aniž by se stalo tekuté. Vysoká teplota zároveň otevře póry umožní vstoupit plynu. Když se teplota sníží, póry se uzavřou a plyn opět ztuhne. Nyní se stává součástí předmětu. Z těchto důvodů nemůže být sublimace používána na materiálech jako je 100% bavlna. Přírodní vlákna a neupravené materiály nemají žádné "póry" k otevření.


Copyright © Prodigi a.s. / 2011 Vyrobil WEBdesign Znojman