www.prodigi.cz//home page
» Značení textilu
» Reklamní předměty
» E-shop
» Zakázkový potisk
» Technologie
Reklamní agentura Brno
Prodigi a.s.
Bělohorská 153
BRNO 636 00

Provozovna
Borotín 43
okr.Blansko, 679 37

Tel. 733 616 126

prodigi@prodigi.cz

Poskytované služby

Foto - Ateliér

Náš ateliér se specializuje na aranžovanou fotografii, která se těší stále větší oblibě. Nabízíme fotografování dětí, portrétů, aktů, svateb, reklamní a produktové fotografie... Máte možnost širokého výběrů z různých aranžmá nebo možnost realizovat Váš vlastní nápad. Firemní portréty či portréty vhodné pro castingové agentury.

Svatby - svatební fotografie

Svatební fotograf prostřednictvím svatební fotografie zachycuje jeden z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Dle vašeho přání individuálně vytvořené svatební album bude navždy připomínat tento nezapomenutelný okamžik vám i vašim blízkým.

Velkoformátový tisk

S důrazem na kvalitu a komplexní fotozpracovatelské služby zařazujeme do naší nabídky velkoplošný inkoustový tisk na stroji EPSON Stylus PRO 9600, který byl vyvinut speciálně pro profesionální použití v barevném a černobílém tisku, k zpracování zakázek pro fotografy, výtvarníky, galerie, muzea, ale i širší komerční využití. Tiskárna nabízí díky svým 7 barvám rozlišení až 2880 x 1440 dpi. Mikro-piezo tiskové hlavy EPSON, z nichž každá má 96 trysek zaručující lepší barevné tónování a mimořádně velkou barevnou hloubku.

Minilab

Zpracování fotografií, digitální minilab.


Copyright © Prodigi a.s. / 2011 Vyrobil WEBdesign Znojman