www.prodigi.cz//home page
» Značení textilu
» Reklamní předměty
» E-shop
» Zakázkový potisk
» Technologie
Reklamní agentura Brno
Prodigi a.s.
Bělohorská 153
BRNO 636 00

Provozovna
Borotín 43
okr.Blansko, 679 37

Tel. 733 616 126

prodigi@prodigi.cz

Značení textilu

Značení textilu pro ústavy a zdravotnické zařízení

Nabídka PRODIGI pro domovy pro seniory, ústavy sociální péče, nemocnice, LDN a další podobná zařízení

Na základě dlouholetých zkušeností a nedostatečné nabídky na trhu jsme vyzkoušeli a úspěšně aplikovali několik výrobků, které umožňují lepší evidenci osobního oblečení klientů, označení pracovních oděvů zaměstnanců, přehled o službách a orientační značení:

  • označení pracovních oděvů zaměstnanců
  • magnetické jmenovky na rozpisu služeb
  • orientační a informační tabulky
» více info zde

Jmenovky SubliTex

nažehlovací jmenovky určené k značení bavlněných a jiných materiálů, které není možné pomocí sublimace potisknout přímo a plocha je dostatečně velká na to, aby jmenovka byla celou plochou dobře zažehlena. Materiál SubliTex je s lesklou povrchovou úpravou a sublimační tisk je stálobarevný i při opakovaném praní.

Jmenovky SubliFlox

nažehlovací jmenovky určené k značení bavlněných a jiných materiálů, které není možné pomocí sublimace potisknout přímo a plocha je dostatečně velká na to, aby jmenovka byla celou plochou dobře zažehlena. Materiál SubliFlox je s matnou povrchovou úpravou připomínající semiš a sublimační tisk je stálobarevný i při opakovaném praní.

Jmenovky FiberPlus

nažehlovací jmenovky, určené ke značení bavlněných ajiných materiálů, které není možné pomocí sublimace potisknout přímo. Materiál je tenčí a elastičtější než u SUBLIFLOXu.

Jmenovky našívací

použití tam, kde neni dostatečná plocha ke kvalitnímu nažehlení, nebo materiál, kde má být jmenovka umístěna, nažehlení neumožnuje. Kvalitní potisk na PES materiálu je stálobarevný i při opakovaném praní.

Jmenovky AL

zhotoveni z AL lakovaného plechu, k dispozici máme širokou nabídku barevných odstínů jak v provedení matt , nebo lesk. Standartně nabízime jmenovky provedene na bílém podkladu, který je v případě umístění fotografie nejlepší z pohledu věrnosti barev. Dále tyto jmenovky nabízíme buď v provedení s magnetickou folií, nebo samolepící páskou, dle účelu použití.

Označení prádla

označení prádla a vybavení (např. pro děti ve školkách, v pobytech na táborech apod). Možnost vlastní volby označení (symbol, monogram, jmenovka, obrázek, značka apod.), velikosti a rozměrů, barvy, materiálu, způsobu přichycení, počet kusů.


Copyright © Prodigi a.s. / 2011 Vyrobil WEBdesign Znojman